3D Max ve AutoCad Çizim

3D Max ve AutoCad Çizim Çözümlerinize destek olmaya ihtiyaçlarınızı karşılama için bizimle iletişim e geçebilirsiniz.

 Örnek Çizimlerden Birkaç tane;

Bitcoin / Kripto Para alış veriş

Bitcoin al sat

Yerli Borsalar:

https://www.ovis.com.tr/?ref=821023095680783

BtcTurk.com , Vebitcoin.com , Paribu.com , Bitturk.com

AltCoinlerin bulunduğu Yabancı Borsalar:

https://www.binance.com 

https://www.kucoin.com/#/?r=7KHHx7

https://ico.ezpos.io/register?r=IpY1k03T9C2448hizug6

Kripto Para Nedir? Kripto Para Madenciliği ile ilgili ilginç bilgiler

Kriptopara diğer bir deyişle elektorinik para. diğital para.

Kripto para nedir? Kripto para madenciliği nedir? Kripto para dünya da ve türkiye de nerelerde kullanılıyor. Kripto para hakkında bilmeniz gereken gerçek bilgiler aşağıda yer almaktadır.

Yeni Türk Ticaret Kanunu

İş adamlarına 'Yeni Türk Ticaret Kanunu' anlatıldı.

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişi Soner Altaş, hayatta artık kalıplaşmış eski bilgilerle ticaret yapılamayacağını belirterek, "Yeni kanun, ciddi manada cezai müeyyideleri de beraberinde getiriyor. Örneğin internet sitesi olmayana hapis cezaları gibi yaptırımlar geliyor." dedi.

Kırşehir Ahi İş Adamları Derneği (KAHİAD), Kırşehir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (KSMMMO) işbirliği ile 'Yeni Türk Ticaret Kanununun İş Hayatına Getireceği Yenilik ve Değişiklikler' konulu bir panel düzenledi. Ahi Evran Üniversitesi Fizik Tedavi Merkezi konferans salonundaki panelde konuşan Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Başmüfettişi Soner Altaş, yeni Türk Ticaret Kanunu'nun 13 Ocak 2011 tarihinde TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildiğini, 14 Şubat 2011'de Resmi Gazete'de yayınlandığını hatırlattı.

Reklamlara Tıkla Para Topla

Reklamlara Tıklayarak gelir elde etmek istermisiniz. Boş zamanlarınızı değerlendirmenin en güzel ve kazançlı yolu. Detaylı bilgi için

Sosyal Medya

Sosyal Medya günümüzde en etkili iletişim ağı olmuştur. İnsanlar kendi aralarında sosyal medya üzerinden haberleşmede en çok tercih edilen mecra olmuştur. 7'den 77'e kadar herkesin tercih ettiği iletişim ağında her bireyin ve kuruluşların tercihi haline gelmiştir. 

Birileri veya işletmeleri araştırmanın en etkili yolu olan Sosyal Medya iletişim ve haber alma kaynağından insalık için faydalıdır. 

Sosyal Medya Yeni Profil Hesap, Grup, Sayfa veya Reklamlar oluşturmak ve yönetmek konusunda her daim yanında olmak için çalışmalarımız devam etmektedir. Yardım ve Danışmanlık için iletişime geçebilirsiniz.